Żywiec, ul. Armii Krajowej 1
tel. 501 72 7979, 501 72 7818

MIXDOM - kominki, okna, drzwi, sauny, bramy, podłogi, rolety, schody, ogrody zimowe, baseny, tarasy, parapety

- Ostatnia aktualizacja oferty salonu MIXDOM w Żywcu: 28.04.2014. Ogółem pozycji w bazie: 620.

Producenci z którymi współpracujemy:

HARK
HARK to czołowy producent kominków, pieców kominkowych i kaflowych w Niemczech. Celem firmy jest utrzymanie wyrobów na najwyższym poziomie techniki grzewczej oraz wytyczanie nowych standardów w kwestii technologii i rozwiązań nieszkodliwych dla środowiska.
OKNA MAJEWSKI
FABRYKA OKIEN MAJEWSKI Sp. z o.o. została założona w roku 1999 i zajmuje się produkcją wysokiej klasy okien i drzwi.
www.hark-kominki.pl www.okna-majewski.pl
OKNOMODERN
To marka produktowa firmy, która od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. Drewno to naturalny surowiec o wysokich parametrach jakościowych i technicznych, posiadający specyficzny urok i właściwy sobie styl nadając obiektom ciepły charakter i elegancki wygląd.
FAKRO
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie.
FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, a należą do nich:
Okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania: okna obrotowe, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, wyłazy dachowe, świetliki dachowe.
Akcesoria do okien: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania.
www.oknomodern.pl/ www.fakro.pl/
VELUX
VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.
KAJEX
Firma KAJEX jest producentem parapetów i blatów wykonywanych z płyty MDF, pokrywanych wysokiej jakości lakierami akrylowymi bądź naturalnym fornirem dębowym lub mahoniowym. Produkty te charakteryzują się estetyką wykonania, trwałością koloru, który doskonale harmonizuje z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi.
www.velux.pl www.kajex.pl
PORTA
Fabryka drzwi Porta KMI Poland powstała w 1992 roku. Jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i stałym inwestycjom Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim. Firma Porta posiada certyfikaty i aprobaty techniczne w akredytowanych instytutach badawczych. Pozwalają one stosować produkowane drzwi w budownictwie zgodnie z wymogami przepisów budowlanych.
POL-SKONE
POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 18 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe (malowane, okleinowane, laminowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. Podstawowym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do produkcji jest wysokogatunkowe, selekcjonowane drewno.
www.porta.com.pl www.pol-skone.pl
DRE
Firma DRE Sp. z o.o. dostarcza produkty i usługi dla przemysłu meblowego w kraju i za granicą.
W swojej ofercie posiada m.in. kolekcję drzwi wewnętrznych o wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
INTERDOOR
INTERDREX Sp. z o.o., producent drzwi marki INTERDOOR istnieje od 1990r. i należy do grona liderów producentów drzwi w Polsce. Pierwsze drzwi wewnętrzne marki INTERDOOR pojawiły się na rynku w 1997 roku. Produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe, przeciwpożarowe. Bogata oferta drzwi wewnętrznych w okleinach naturalnych, drewnopodobnych oraz malowanych umożliwia dopasowanie ich do każdego rodzaju wnętrza. Modele zarówno klasyczne jak i awangardowe wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja. Drzwi są całkowicie wypełnione płytą izolacyjną , co w połączeniu z dwurzędowym systemem uszczelek pozwala uzyskać wysokie parametry izolacyjności akustycznej Rw=32-36 dB.
www.dre.pl www.interdoor.pl
CAL
Firma CAL produkuje drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne najwyższej jakości.
Bogata kolekcja drzwi sosnowych i dębowych posiada Certyfikat Europejski. W ofercie firmy znajduje się m.in. kolekcja luksusowych drzwi wewnętrznych. Są to dębowe drzwi dla najbardziej wyrafinowanych klientów, kochających naturę i niepowtarzalne wzornictwo.
DOMINO
Domino jest znaczącym w Polsce dystrybutorem klamek oraz okuć stolarki otworowej (zamków, wizjerów, zawiasów, wkładek, odbojników i innych). Wyroby posiadają certyfikaty zgodności z Polską Normą, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie.
www.drzwi-cal.pl www.domino.pl
D&D
Firma D&D istnieje od 1999 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów wykończenia wnętrz: rolet, karniszy, zasłon koralikowych, wycieraczek, dywanów bambusowych.
KRONOPOL
Kronopol jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.
Oferta Kronopolu obejmuje produkty z branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz: płyty wiórowe, MDF, OSB, płyty laminowane (wiórowe i MDF), płyty szalunkowe, podłogi laminowane i panele ścienne, blaty robocze, parapety, listwy wykończeniowe.
www.d-d.com.pl www.kronopol.pl
KRONO ORIGINAL
Krono Original to produkty najwyższej jakości. Linia Krono Original to: panele ścienne, panele podłogowe, blaty robocze, listwy wykończeniowe, akcesoria do samodzielnego montażu i pielęgnacji, kompletne systemy aranżacji podłóg i ścian.
CLASSEN
Classen-Pol to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży produkcji wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Oferta firmy obejmuje: podłogowe panele laminowane, skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe i ościeżnice, fronty meblowe, listwy podłogowe i szereg akcesoriów do wykończenia domów i mieszkań.
www.kronooriginal.pl/ www.classen.com.pl
TARKETT
Tarkett to jeden z największych na świecie producentów pokryć podłogowych i ściennych. Produkuje: wykładziny elastyczne obiektowe i mieszkaniowe, linoleum, wykładziny dywanowe w rolce i płytkach, podłogi drewniane i laminowane. Szeroka oferta i wysoka jakość sprawiają, że jest to najbardziej znany producent pokryć podłogowych na świecie.
EGGER
Grupa EGGER z główną siedzibą w St. Johann w Tyrolu, w Austrii należy do czołowych producentów produktów drewnopochodnych w Europie. Firma EGGER oferuje szeroki i kompletny program produktów od podłogi aż po sufit, dostępny niemal w każdym miejscu na świecie.
www.tarkett.pl www.pl.egger.com
BARLINEK
GRUPA BARLINEK jest jednym z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, zaś logo Barlinek to najbardziej znana i rozpoznawalna marka podłóg naturalnych w kraju. Deska barlinecka eksportowana jest do ponad 30 krajów na 3 kontynentach, a popyt na zagranicznych rynkach wciąż rośnie.
DECORA
Decora S.A. jest producentem artykułów wykończenia wnętrz służących do dekoracji okien, dekoracji sufitu, jak również dekoracji i wykończenia podłogi. Celem firmy jest zapewnienie szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów możliwie najlepiej dostosowanego do potrzeb klientów.
www.barlinek.com.pl www.decora.pl
ASPRO
ASPRO to marka elementów wykończenia podłogi firmy MIDAS.
VOX
Składy budowlane VOX to ogólnopolska sieć sprzedaży należąca do Grupy kapitałowej VOX, która funkcjonuje na rynku od 1990 roku.
W swoich punktach sprzedaży VOX oferuje szeroką gamę towarów, m.in.: drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, okna, podłogi drewniane, panele podłogowe, deski barlineckie, elementy wykończenia ścian, chemię budowlaną, materiały budowlane.
www.aspro.com.pl www.sklady.vox.pl
KOSZ
Firma P.W. KOSZ Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji jest płyta MDF, która po wyfrezowaniu zostaje oklejona papierem dekoracyjnym, naturalnym fornirem, folią PCV lub laminatem CPL. W naszej ofercie P.W. KOSZ są: listwy przypodłogowe i profile podłogowe do podłóg laminowanych i drewnianych; listwy wykończeniowe do paneli ściennych; ościeżnice drzwiowe regulowane i stałe do drzwi wewnętrznych; drzwi wewnętrzne foliowane, laminowane i fornirowane; profile meblowe, elementy do produkcji mebli; fronty meblowe, wstęgi drzwiowe; parapety podokienne foliowane, laminowane i fornirowane.
DREW-BAS
Firma DREW-BAS zajmuje się budową i montażem basenów kąpielowych oraz produkcją saun. Sauny posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.
www.kosz.com.pl www.drewbas.ig.pl
BUKALSKI EXTERIOR FLOORS
Producent desek tarasowych z drewna lapacho.
Drewno Lapacho jest niezwykle barwne, od żółci poprzez zieleń i czerwień do ciemnego brązu i czerni. Deski tarasowe z Lapacho, z powodu dużej gęstości i twardości drewna, charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Hörmann
Firma Hörmann dysponuje największą w Europie ofertą, obejmującą wszystkie najważniejsze typoszeregi bram w bogatych wariantach wykonania. Technika bram i napędów "z jednej ręki" zawsze na aktualnym poziomie gwarantuje perfekcyjne działanie i najwyższe bezpieczeństwo.
Gęsta sieć ponad 50 oddziałów i licznych autoryzowanych punktów dealerskich w ponad 30 krajach gwarantuje obecność Hörmanna w każdym zakątku świata.
www.biexteriorfloors.com www.hormann.pl